Samenstelling van het team
Directeur Mw. I. Zopfi
i.zopfi@borgesius.net
&
Mw. S. Melissen
s.melissen@borgesius.net
Intern begeleider Dhr. J. Taks
j.taks@borgesius.net    
Intern begeleider in opleiding Mw. T. Haverkamp
t.haverkamp@borgesius.net
Coördinator voorschools en groep 1-2 Mw. L. Mouws
Coördinator groep 3-5 Mw. L. van Ruiten
Coördinator groep 6-8 Dhr. J. Broos
Digicoach Mw. E. van Merriënboer
Cultuurcoördinator Dhr. R. Deckers
Administratief medewerkster Mw. K. Honings
k.honings@borgesius.net
Onderwijsassistenten Mw. M. Assalhi
m.assalhi@borgesius.net
Mw. A. van de Reep
a.vandereep@borgesius.net
Dhr. E. de Rooij
ezra.derooij@borgesius.net
Mw. A. Hobé
a.hobe@borgesius.net
Huishoudelijke dienst Mw. J. van Dorst
  Mw. A. van de Broek
  Mw. J. Verschuren
Vrijwilligers Mw. A. van de Broek
 
Groepsindeling schooljaar 2020-2021
Groep 1/2A Mw. T. Aerts
t.aerts@borgesius.net
Mw. J. Dingenouts
j.dingenouts@borgesius.net
Groep 1/2B Dhr. R. Deckers
r.deckers@borgesius.net
Groep 1/2C Mw. S. Kas
s.gerritse@borgesius.net
Mw. L. Mouws
l.mouws@borgesius.net
Groep 1/2D Mw. E. van Merriënboer
e.vanmerrienboer@borgesius.net
Mw. J. Dingenouts
j.dingenouts@borgesius.net
Groep 3A Mw. J. Lodewijks
j.lodewijks@borgesius.net
Mw. H. Bastiaansen
h.bastiaansen-gommers@borgesius.net
Groep 3B Mw. N. Pertijs
n.pertijs@borgesius.net
Groep 4A Mw. L. van Ruiten
l.vanruiten@borgesius.net
Mw. R. Poppelaars
r.poppelaars@borgesius.net
Groep 4B Mw. A. Merkx
a.merkx@borgesius.net
Mw. A. de Bruijn
a.debruijn-bastiaansen@borgesius.net
Groep 5A Mw. S. van Diest
s.vandiest@borgesius.net
Mw. R. Poppelaars
r.poppelaars@borgesius.net
Groep 5B Mw. M. Verhulst
m.verhulst@borgesius.net
Groep 6A Mw. K. Brans
k.brans@borgesius.net
Mw. D. Voet
d.voet@borgesius.net
Groep 6B Mw. V. Koevoets
v.koevoets@borgesius.net
Groep 7A Dhr. R. Waalwijk
r.waalwijk@borgesius.net
Groep 7B Mw. C. Pauly
c.pauly@borgesius.net
Groep 8A Dhr. J. Broos
j.broos@borgesius.net
Mw. R. Poppelaars
r.poppelaars@borgesius.net
Groep 8B Dhr. J. van Dijk
j.vandijk@borgesius.net
 
Mw. C. Wijnings heeft dinsdag en woensdag in Schijf de kinderen van de plusgroep basisschool Martinus Rucphen, De Vindplaats Schijf en Vinkenbos Sprundel.

Bij ziekte van een leerkracht doen we een beroep op invalkrachten van het vervangingsbureau, waarbij het bestuur is aangesloten.

Verder zullen in enkele klassen stagiaires ervaring komen opdoen.